Biuro WGN Olecko, ul. Armii Krajowej 32    

WGN OLECKO Nieruchomości
Licencjonowane biuro WGN Nieruchomości w Olecku działa od 2005 roku. Należymy do Międzynarodowego Koncernu Obrotu Nieruchomościami WGN liczącego około 100 biur na terenie Polski.

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości wiemy, że każda nieruchomość wymaga indywidualnego podejścia, a satysfakcja klienta jest naszym priorytetem.

Zapewniamy szybką i kompleksową obsługę oraz nadzór formalno - prawny przeprowadzanych transakcji. Naszym atutem jest profesjonalna i rzetelna obsługa oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji nie tylko w godzinach pracy biura. Prezentacje nieruchomości oraz przyjmowanie nieruchomości do sprzedaży/wynajmu przeprowadzamy również wieczorami jak i w weekendy.
Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjne warunki współpracy.  Przy zawarciu umowy pośrednictwa nie ponosicie Państwo żadnych  kosztów.
Zapraszamy na darmowe konsultacje, podczas których pomożemy ustalić m.in. cenę ofertową Państwa nieruchomości.

Posiadasz nieruchomość zadłużoną lub masz problemy finansowe (komornik, niespłacony kredyt)?
Szybko sprzedamy Twoją nieruchomość za gotówkę.

Czas i pieniądz to dwa czynniki, grające główną rolę w procesie sprzedaży nieruchomości. Szczególnie czas nie będzie grał na naszą korzyść, kiedy nad głową wisi nam kredyt hipoteczny lub spłata pożyczki, a wierzyciele drzwiami i oknami starają się wyegzekwować zaległe należności. W takiej sytuacji sprzedaż posiadanej nieruchomości wydaje się rozwiązaniem jak najbardziej logicznym.


NIE CZEKAJ - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

wgnOlecko
Katarzyna Skowrońska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

e-mail: skowronska@wgn.pl

tel. 506 123 200

  wgnOlecko
Marta Muszyńska

Doradca ds. nieruchomości

e-mail: m.muszynska@wgn.pl

tel. 533 533 072

 

 


Działaj z BIURAMI NASZEJ SIECI - z nami skuteczniej!
Wiarygodna firma to bezpieczna transakcja.