Biuro WGN Olecko, ul. Armii Krajowej 32    


Grunt rolny | Borawskie

Pow. działki 3600 m2
Cena jednostkowa 32.00 zł/m2
Typ rolny
Prąd TAK
Woda TAK
Lokalizacja Borawskie
Borawskie, gmina Olecko, powiat olecki, działka rolna w zwartej zabudowie wsi o powierzchni 3600 m2
Prezentujemy Państwu działkę na pograniczu Mazur i Suwalszczyzny o powierzchni 3600m2.
Nieruchomość o płaskim ukształtowaniu terenu, z dostępem do drogi publicznej z dwóch stron. Działkę przecina ciek wodny, dzięki czemu bez problemu można urządzić tu np. staw.
Przez działkę przechodzi także wodociąg, linia telefoniczna a w drodze jest linia energetyczna.
Nieruchomość znajduje się w miejscowości Borawskie, w centrum wsi i posiada dostęp bezpośrednio z drogi asfaltowej.
Prezentowana nieruchomość jest idealnym miejscem dla osób szukających ciszy i spokoju.
Miejscowość Borawskie leży na granicy Mazur i Suwalszczyzny w odległości zaledwie 2 km od Bakałarzewa - siedziby gminy o tej samej nazwie. W Bakałarzewie prócz urzędu gminy znajdziemy gminny ośrodek kultury, bibliotekę, przedszkole, szkołę podstawową, oddział banku z bankomatem, a także sklepy spożywczo przemysłowe i kościół.
Oprócz wymienionych \"udogodnień\" miejscowość obfituje w piękne widoki z racji położenia nad doliną Rospudy - coś dla miłośników przyrody i letnich atrakcji za pan brat z wodą. Najbliższa plaża znajduje się nad jeziorem Sumowo w odległości zaledwie 2km od nieruchomości. Okolicę stanowi przedwojenny teren przygraniczny stąd znajdziemy tu również liczne zabytki architektury fortyfikacyjnej z początków XX wieku.
Odległość do najbliższych miejscowości: Olecko 15km, Suwałki 21km, Gołdap 37km, Ełk 44km, Augustów 40km; Do trasy Via Baltica zaledwie 15 km.
Cena 115.000 zł
Zapraszam do kontaktu:
Katarzyna Skowrońska
tel. 506 123 200
skowronska@wgn.pl
KUPUJ BEZPIECZNIE -ZA POŚREDNICTWEM LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA! - nr licencji zawodowej 18950.
WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej.
Wysyłając do nas zapytanie akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisane w tym dokumencie oraz:
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie, na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN NIERUCHOMOŚCI w Olecku reprezentowane przez KS Broker Sp. z o.o. z siedzibą w (19-400) Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32/3.

Oferta nr 2728


Cena: 115 000,00 zł
Cena za metr: 32,00 zł

Zadzwoń
+48 506 123 200

Wyślij wiadomość
Akceptuję politykę prywatności WGN Olecko


Wyślij

Działaj z BIURAMI NASZEJ SIECI - z nami skuteczniej!
Wiarygodna firma to bezpieczna transakcja.