Biuro WGN Olecko, ul. Armii Krajowej 32    


Grunt budowlany | Rożyńsk Wielki, Prostki, Rożyński Wielki

Pow. działki 1500 m2
Cena jednostkowa 55.00 zł/m2
Typ budowlany
Woda TAK
Lokalizacja Rożyńsk Wielki, Prostki, Rożyński Wielki
Rożyńsk Wielki, gmina Prostki, na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1500 m2 do przekształcenia na budowlaną nad jeziorem Dybowskim.
Oferujemy na sprzedaż działkę rolną do przekształcenia na budowlaną ( nieruchomość w trakcie procedur podziałowych i uzyskiwania warunków zabudowy). Jej projektowana powierzchnia to 1500 m2. Działka o kształcie prostokąta na lekkim wzniesieniu o wymiarach 30x50 m.
Lokalizacja w krainie tysiąca jezior, otwartch przestrzeni i okoliczna luźna zabudowa sprawiają, że miejsce to może być wymarzonym azylem do wypoczynku wakacyjnego lub całorocznego zamieszkania.
GŁÓWNE ATUTY:
- położenie 5km od trasy S61 - Via Baltica, dojazd do Warszawy w 2,5 h
- linia brzegowa jeziora Dybowskiego (szerokość linii brzegowej 40m)
- w okolicy jeziora: Borowe, Roś, Śniardwy, Bajtkowo, Ełckie
- część granicy działki wzdłuż rzeki Rożynka,

Uzbrojenie terenu:
- wodociąg w drodze gminnej,
- wystąpiono o przyłącze energetyczne
- konieczność zainstalowania szczelnego zbiornika szamba (brak kanalizacji)
Na wszystkie Państwa pytania dotyczące prezentowanej nieruchomości chętnie odpowiem.
Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Katarzyna Skowrońska
tel. 506 123 200
skowronska@wgn.pl
WGN Nieruchomości Olecko ul. Armii Krajowej 32 KUPUJ BEZPIECZNIE - KUPUJ ZA POŚREDNICTWEM LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA! - nr licencji zawodowej 18950.
WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej.
Wysyłając do nas zapytanie akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisaną w tym dokumencie oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN NIERUCHOMOŚCI w Olecku reprezentowane przez KS Broker Sp. z o.o. z siedzibą w (19-400) Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32/3.

Oferta nr 2720


Cena: 82 500,00 zł
Cena za metr: 55,00 zł

Zadzwoń
+48 506 123 200

Wyślij wiadomość
Akceptuję politykę prywatności WGN Olecko


Wyślij

Działaj z BIURAMI NASZEJ SIECI - z nami skuteczniej!
Wiarygodna firma to bezpieczna transakcja.