Biuro WGN Olecko, ul. Armii Krajowej 32    


Grunt budowlany | Barany

Pow. działki 3000 m2
Cena jednostkowa 55.00 zł/m2
Typ budowlany
Prąd TAK
Woda TAK
Kanalizacja TAK
Lokalizacja Barany
Barany, gmina Ełk, na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 położona na skraju wsi Barany w odległości 650 m od jeziora Ełckiego.
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki w miejscowości Barany pod Ełkiem. Nieruchomość położona około 1,5 km od Ełku w cichej i spokojnej okolicy tworzącej nowe osiedle podmiejskich domów jednorodzinnych. Działka posiada dostęp do drogi gminnej przez drogę wewnętrzną oraz bezpośrednio z asfaltowej drogi gminnej.
Prezentowana działka posiada numer geodezyjny 78/11. Pozostałe działki przedstawione na załączonej mapce także podlegają sprzedaży.
W bliskim sąsiedztwie istnieje już zabudowa jednorodzinna. Wzdłuż drogi gminnej przebiega linia energetyczna oraz wodociąg. Działka położona blisko lasu. W pobliżu znajduje się plaża gminna.
Cena: 165 000 zł
W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Katarzyna Skowrońska
tel. 506 123 200
skowronska@wgn.pl
WGN Nieruchomości Olecko
Armii Krajowej 32
KUPUJ BEZPIECZNIE - KUPUJ ZA POŚREDNICTWEM LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA! - nr licencji zawodowej 18950.
WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego
Wysyłając do nas zapytanie akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisane w tym dokumencie oraz:
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie, na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN NIERUCHOMOŚCI w Olecku reprezentowane przez KS Broker Sp. z o.o. z siedzibą w (19-400) Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32/3.

Oferta nr 2718


Cena: 165 000,00 zł
Cena za metr: 55,00 zł

Zadzwoń
+48 506 123 200

Wyślij wiadomość
Akceptuję politykę prywatności WGN Olecko


Wyślij

Działaj z BIURAMI NASZEJ SIECI - z nami skuteczniej!
Wiarygodna firma to bezpieczna transakcja.