Biuro WGN Olecko, ul. Armii Krajowej 32    


Grunt budowlany | Barany

Pow. działki 12631 m2
Cena jednostkowa 40.00 zł/m2
Typ budowlany
Prąd TAK
Woda TAK
Kanalizacja TAK
Lokalizacja Barany
Barany, gmina Ełk, na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni 1,2631 ha położona na skraju wsi Barany w odległości 650 m od jeziora Ełckiego.
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działek budowlanych w miejscowości Barany pod Ełkiem. Nieruchomość położona około 1,5 km od Ełku w cichej i spokojnej okolicy tworzącej nowe osiedle podmiejskich domów jednorodzinnych. Działka posiada dostęp do drogi gminnej przez drogę wewnętrzną oraz bezpośrednio z asfaltowej drogi gminnej.
Dla nieruchomości wydano decyzje o warunkach zabudowy domami jednorodzinnym (po dwa na każdą z działek). W bliskim sąsiedztwie istnieje już zabudowa jednorodzinna. Wzdłuż drogi gminnej przebiega linia energetyczna oraz wodociąg. Działka położona blisko lasu. W pobliżu znajduje się plaża gminna.
Idealna inwestycja dla dewelopera pod budowę domów jednorodzinnych lub zabudowy szeregowej.
Cena: 499 000 zł
W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Katarzyna Skowrońska
tel. 506 123 200
skowronska@wgn.pl
WGN Nieruchomości Olecko
Armii Krajowej 32
KUPUJ BEZPIECZNIE - KUPUJ ZA POŚREDNICTWEM LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA! - nr licencji zawodowej 18950.
WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego
Wysyłając do nas zapytanie akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisane w tym dokumencie oraz:
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie, na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN NIERUCHOMOŚCI w Olecku reprezentowane przez KS Broker Sp. z o.o. z siedzibą w (19-400) Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32/3.

Oferta nr 2717


Cena: 499 000,00 zł
Cena za metr: 40,00 zł

Zadzwoń
+48 506 123 200

Wyślij wiadomość
Akceptuję politykę prywatności WGN Olecko


Wyślij

Działaj z BIURAMI NASZEJ SIECI - z nami skuteczniej!
Wiarygodna firma to bezpieczna transakcja.