Biuro WGN Olecko, ul. Armii Krajowej 32    


dom | Borawskie

Powierzchnia 160.00 m2
Pow. działki 17148 m2
Cena jednostkowa 1813.00 zł/m2
Typ dom
Pokoje 4
Okna brak infor
Ogrzewanie brak
Garaż osobny
Prąd TAK
Woda TAK
Garaż osobny
Stan do remontu
Rok budowy 1940
Ilość kondygnacji 2
Lokalizacja Borawskie
Borawskie, gmina Olecko, na sprzedaż dom jednorodzinny na Mazurach, położony pod lasem, na działce o powierzchni 1,71 ha;
Chcieliśmy Państwa zainteresować klimatycznym siedliskiem położonym w mazurskiej miejscowości Borawskie w gminie Olecko. Na dużej, przylegającej do lasu działce o powierzchni 1,71 ha znajduje się dom o powierzchni zabudowy około 160 m2 oraz budynki gospodarcze o łącznej powierzchni około 935 m2. Dom wybudowany przed 1945 rokiem, parterowy z poddaszem nieużytkowym, które można zaadaptować do funkcji mieszkalnej. Na parterze znajduje się kuchnia, łazienka oraz 3 pokoje. Dach domu został pokryty 4 lata temu nową blachą.
Znajdujące się na działce budynki gospodarcze to 2 obory, drewniana stodoła oraz połączony z jedną z obór dwustanowiskowy garaż.
Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp z drogi wojewódzkiej nr 653 Olecko-Suwałki i znajdują się zaledwie 3km od Bakałarzewa, które jest miejscowością gminną, położoną na granicy między Mazurami i Suwalszczyzną. Oferowane siedlisko znajduje się około 13 km od Olecka oraz 23 km od Suwałk.
Uzbrojenie: wodociąg gminny oraz własna studnia, szambo, prąd.
Miejscowość Borawskie leży na granicy Mazur i Suwalszczyzny w odległości zaledwie 2 km od Bakałarzewa - siedziby gminy o tej samej nazwie. W Bakałarzewie prócz urzędu gminy znajdziemy gminny ośrodek kultury, bibliotekę, przedszkole, szkołę podstawową, oddział banku z bankomatem, a także sklepy spożywczo przemysłowe i kościół.
Oprócz wymienionych \"udogodnień\" miejscowość obfituje w piękne widoki z racji położenia nad doliną Rospudy - coś dla miłośników przyrody i letnich atrakcji za pan brat z wodą. Najbliższa plaża znajduje się nad jeziorem Sumowo w odległości zaledwie 2km od nieruchomości. Okolicę stanowi przedwojenny teren przygraniczny stąd znajdziemy tu również liczne zabytki architektury fortyfikacyjnej z początków XX wieku.
Odległość do najbliższych miejscowości: Olecko 12km, Suwałki 23km, Gołdap 41km, Ełk 43km, Augustów 41km;
Atrakcyjna cena: 290 000 zł - 1812/m2
FINANSOWANIE:
Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.
Na wszystkie Państwa pytania dotyczące prezentowanej nieruchomości chętnie odpowiem.
Proszę o kontakt
Katarzyna Skowrońska
tel. 506 123 200
skowronska@wgn.pl
WGN Nieruchomości Olecko
Armii Krajowej 32
KUPUJ BEZPIECZNIE - KUPUJ ZA POŚREDNICTWEM LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA! - nr licencji zawodowej 18950.
WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.
Wysyłając do nas zapytanie akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisane w tym dokumencie oraz:
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie, na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN NIERUCHOMOŚCI w Olecku reprezentowane przez KS Broker Sp. z o.o. z siedzibą w (19-400) Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32/3.

Oferta nr 2656


Cena: 290 000,00 zł
Borawskie

Zadzwoń
+48 506 123 200

Wyślij wiadomość
Akceptuję politykę prywatności WGN Olecko


Wyślij

Działaj z BIURAMI NASZEJ SIECI - z nami skuteczniej!
Wiarygodna firma to bezpieczna transakcja.