Biuro WGN Olecko, ul. Armii Krajowej 32    


mieszkanie | Cichy

Powierzchnia 50.50 m2
Cena jednostkowa 2772.00 zł/m2
Typ mieszkanie
Pokoje 2
Opłaty 490 zł
Okna plastikowe
Ogrzewanie miejskie
Piętro 1
Garaż osobny
Prąd TAK
Woda TAK
Kanalizacja TAK
Garaż osobny
Stan standard
Rok budowy 1988
Ilość kondygnacji 3
Lokalizacja Cichy
Cichy, gmina Świętajno, na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 50,5 m2 położone na 1 piętrze budynku mieszkalnego.
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego w miejscowości Cichy w gminie Świętajno. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.
Mieszkanie składa się z przedpokoju, 2 pokoi, przestronnej kuchni oraz łązienki. Łazienka jest po niedawnym remoncie.
Do mieszkania przynależy także piwnica. Oferta obejmuje również garaż położony w kompleksie garażowym w bezpośredniej bliskości budynku mieszkalnego.
Lokal stanowi odrębną własność i posiada odrębną księgę wieczystą.
Miesięczne koszty utrzymania - około 490 zł do których należałoby doliczyć zużycie prądu.
Cena: 150.000 zł
FINANSOWANIE:
Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.
Na wszystkie Państwa pytania dotyczące prezentowanej nieruchomości chętnie odpowiem.
Proszę o kontakt
Katarzyna Skowrońska
tel. 506 123 200
skowronska@wgn.pl
WGN Nieruchomości Olecko
Armii Krajowej 32
KUPUJ BEZPIECZNIE - KUPUJ ZA POŚREDNICTWEM LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA! - nr licencji zawodowej 18950.
WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej.
Wysyłając do nas zapytanie akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisane w tym dokumencie oraz:
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie, na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN NIERUCHOMOŚCI w Olecku reprezentowane przez KS Broker Sp. z o.o. z siedzibą w (19-400) Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32/3.

Oferta nr 2655


Cena: 140 000,00 zł
Cena za metr: 2 772,00 zł

Zadzwoń
+48 506 123 200

Wyślij wiadomość
Akceptuję politykę prywatności WGN Olecko


Wyślij

Działaj z BIURAMI NASZEJ SIECI - z nami skuteczniej!
Wiarygodna firma to bezpieczna transakcja.