Biuro WGN Olecko, ul. Armii Krajowej 32    


mieszkanie | Olecko, Osiedle Siejnik I

Powierzchnia 60.41 m2
Cena jednostkowa 4801.00 zł/m2
Typ mieszkanie
Pokoje 3
Okna plastikowe
Ogrzewanie miejskie
Piętro 2
Garaż brak
Prąd TAK
Woda TAK
Gaz TAK
Kanalizacja TAK
Garaż brak
Stan wysoki standard
Rok budowy 1988
Ilość kondygnacji 4
Lokalizacja Olecko, Osiedle Siejnik I
Olecko, Osiedle Siejnik, na sprzedaż, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 60,4 m2 położone na 2 piętrze budynku mieszkalnego.
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowo urządzonego, 3-pokojowego mieszkania położonego w Olecku, na osiedlu Siejnik. Lokal znajduje się na drugim piętrze i jest w wyśmienitym stanie technicznym.
Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni oraz salonu, gdzie znajdziemy wyjście na balkon. Łazienka i ubikacja stanowią odrębne pomieszczenia co zwiększa funkcjonalność mieszkania. Atrakcyjność oferty podnosi fakt pełnego umeblowania.
Do mieszkania przynależy także piwnica o powierzchni 5,97 m2.
Lokal stanowi odrębną własność i posiada odrębną księgę wieczystą.
Mieszkanie przynależy do wspólnoty mieszkaniowej.
Miesięczne koszty utrzymania - około 590 zł do których należałoby doliczyć zużycie prądu oraz gazu.
Cena: 290.000 zł
Chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania dotyczące prezentowanej nieruchomości.
Zapraszam do kontaktu
Konrad Topolski
tel. 533 533 072
k.topolski@wgn.pl
WGN Nieruchomości Olecko
Armii Krajowej 32
KUPUJ BEZPIECZNIE - KUPUJ ZA POŚREDNICTWEM LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA! - nr licencji zawodowej 18950.
WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej.
Wysyłając do nas zapytanie akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisane w tym dokumencie oraz:
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie, na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN NIERUCHOMOŚCI w Olecku reprezentowane przez KS Broker Sp. z o.o. z siedzibą w (19-400) Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32/3.

Oferta nr 2654


Cena: 290 000,00 zł
Cena za metr: 4 801,00 zł

Zadzwoń
+48 533 533 072

Wyślij wiadomość
Akceptuję politykę prywatności WGN Olecko


Wyślij

Działaj z BIURAMI NASZEJ SIECI - z nami skuteczniej!
Wiarygodna firma to bezpieczna transakcja.