Biuro WGN Olecko, ul. Armii Krajowej 32    


mieszkanie | Olecko, Składowa

Powierzchnia 102.64 m2
Cena jednostkowa 5164.00 zł/m2
Typ mieszkanie
Pokoje 3
Okna plastikowe
Ogrzewanie C.O.
Piętro 3
Garaż brak
Prąd TAK
Woda TAK
Kanalizacja TAK
Garaż brak
Stan dobry
Rok budowy 2004
Ilość kondygnacji 4
Lokalizacja Olecko, Składowa
Olecko, ulica Składowa, na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie w centrum miasta o powierzchni całkowitej 102,6 m2 położone na 3 piętrze budynku mieszkalnego
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania położonego w ścisłym centrum Olecka. Lokal położony jest na trzecim piętrze kamienicy wybudowanej około 2000 roku.
Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, niedawno odświeżone, nie wymagające praktycznie wkładu finansowego.
Przestronny salon stanowi główne pomieszczenie, do którego przylega kuchenny aneks wyposażony w meble pod zabudowę. Z przestrzeni salonowej mamy dostęp do trzech sypialni oraz sporej łazienki. Łazienka w ciepłych barwach posiada także odrębne wejście z jednego z pokoi.
Ciepłą wodę użytkową zapewnia wydajny i oszczędny ogrzewacz przepływowy, natomiast samo mieszkanie może być ogrzewane klasycznym c.o. ze źródłem ciepła zainstalowanym w budynku lub kominkiem z rozprowadzeniem ciepłego powietrza do wszystkich pokoi.
Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Mieszkanie ciepłe i słoneczne.
Lokal stanowi odrębną własność i posiada odrębną księgę wieczystą.
Mieszkanie bezczynszowe.
Okazyjna cena: 535.000 zł - ok. 5.200 zł/m2
Na wszystkie Państwa pytania dotyczące prezentowanej nieruchomości chętnie odpowiem.
Proszę o kontakt
Konrad Topolski
tel. 533 533 072
k.topolski@wgn.pl
WGN Nieruchomości Olecko
Armii Krajowej 32
KUPUJ BEZPIECZNIE - KUPUJ ZA POŚREDNICTWEM LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA! - nr licencji zawodowej 18950.
WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej.
Wysyłając do nas zapytanie akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisane w tym dokumencie oraz:
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie, na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN NIERUCHOMOŚCI w Olecku reprezentowane przez KS Broker Sp. z o.o. z siedzibą w (19-400) Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32/3.

Oferta nr 2653


Cena: 530 000,00 zł
Cena za metr: 5 164,00 zł

Zadzwoń
+48 533 533 072

Wyślij wiadomość
Akceptuję politykę prywatności WGN Olecko


Wyślij

Działaj z BIURAMI NASZEJ SIECI - z nami skuteczniej!
Wiarygodna firma to bezpieczna transakcja.