Biuro WGN Olecko, ul. Armii Krajowej 32    


dom | Kowale Oleckie

Powierzchnia 160.00 m2
Pow. działki 3897 m2
Cena jednostkowa 3438.00 zł/m2
Typ dom
Pokoje 3
Ogrzewanie brak
Garaż w budynku
Prąd TAK
Woda TAK
Kanalizacja TAK
Garaż w budynku
Stan surowy otwarty
Ilość kondygnacji 1
Lokalizacja Kowale Oleckie
Kowale Oleckie, gmina Kowale Oleckie, na sprzedaż zabudowana domem działka o powierzchni 3897m2,
Proponujemy Państwu zakup zagospodarowanej działki o powierzchni 3897m2, zabudowanej domem wolnostojącym o powierzchni 160 m2, położonej na uboczu mazurskiej miejscowości gminnej;
Na oferowanej działce znajduje się duża wiata, która skrywa mały budynek z trzema pomieszczeniami gospodarczymi.
Dom na planie prostokąta posiada duże, przestronne pomieszczenia, bardzo dobrze doświetlone dużymi połaciami okien. Od strony południowej, dodatkową porcję światła dziennego zapewniają, stanowiące jednocześnie wyjście do ogrodu, duże drzwi tarasowe. Budynek zaprojektowany został jako parterowy z nieużytkowym poddaszem, które śmiało można zaadaptować do funkcji mieszkalnych. Dwuspadowy dach został w tym roku przykryty nową blachodachówką.
Działka posiada podłączenie do sieci energetycznej jak również wodociągowej.
Kowale Oleckie to miejscowość na Mazurach, w szczególnym ich zakątku noszącym miano Mazur Garbatych, które sąsiadują bezpośrednio z nie mniej malowniczymi terenami Doliny Rospudy i Pojezierza Suwalskiego. W Kowalach Oleckich znajduje się m.in. Urząd Gminy, przedszkole, szkoła podstawowa, przychodnia, gminne centrum kultury oraz biblioteka. Najbliższe miasto - Olecko - oddalone jest od Kowal o 16 km. Nieruchomość położona jest także w niedużej odległości od Suwałk (37 km), Gołdapi (19 km) czy Ełku (44 km). Do serca Mazur - Giżycka - trzeba pokonać jedynie 62 km.
Oferta godna polecenia!
Zapraszam do kontaktu.
Konrad Topolski
tel. 533 533 072
k.topolski@wgn.pl
KUPUJ BEZPIECZNIE - KUPUJ ZA POŚREDNICTWEM LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA! - nr licencji zawodowej 18950.
Wysyłając do nas zapytanie akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisane w tym dokumencie oraz:
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie, na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN NIERUCHOMOŚCI w Olecku reprezentowane przez KS Broker Sp. z o.o. z siedzibą w (19-400) Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32/3.

Oferta nr 2650


Cena: 550 000,00 zł
Kowale Oleckie

Zadzwoń
+48 533 533 072

Wyślij wiadomość
Akceptuję politykę prywatności WGN Olecko


Wyślij

Działaj z BIURAMI NASZEJ SIECI - z nami skuteczniej!
Wiarygodna firma to bezpieczna transakcja.