Biuro WGN Olecko, ul. Armii Krajowej 32    


dom | Dobki

Powierzchnia 150.00 m2
Pow. działki 1400 m2
Cena jednostkowa 3667.00 zł/m2
Typ dom
Pokoje 3
Okna plastikowe
Ogrzewanie kominek
Garaż brak
Prąd TAK
Woda TAK
Garaż brak
Stan dobry
Ilość kondygnacji 2
Lokalizacja Dobki
Dobki, gmina Olecko, na sprzedaż dom o powierzchni 150 m2 w zabudowie o charakterze szeregowym wraz z działką o powierzchni 1400 m2,
Proponujemy Państwu zakup klimatycznego domu stanowiącego jedną z trzech części budynku po byłej szkole w Dobkach wraz z zagospodarowaną działką; Nieruchomość położona jest w bezpośredniej bliskości jeziora Dobskiego, na którym znajduje się pomost, do którego dostęp posiadają właściciele budynku.
Parter domu stanowi w przeważającej części przestronna kuchnia oraz salon z kominkiem. W kuchni znajduje się drugi kominek o charakterze otwartym. Znajdziemy tu także łazienkę. Na piętrze, na które prowadzą drewniane schody, są dwa pokoje, niewielki aneks kuchenny oraz łazienka. Obie kondygnacje mogą funkcjonować jako odrębne mieszkania.
Źródło ciepła stanowi kominek z rozprowadzeniem ogrzanego powietrza. Ciepłą wodę zapewnia bojler elektryczny zainstalowany w łazience na poddaszu użytkowym. W salonie na parterze jest wyjście na taras oraz ogród.
Dobki to cicha, spokojna wieś w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie oleckim, malowniczo położona wzdłuż południowego brzegu jeziora Dobskiego. Od Olecka, czyli najbliższego miasta, dzieli ją 8 km. Od najbliższych, poza Oleckiem miast Dobki dzieli: Suwałki - 40km, Gołdap - 40km, Ełk - 36km.
Oferta warta szczególnej uwagi dla osób ceniących sobie spokój i odpoczynek w bliskości natury oraz klimat rustykalnych wnętrz i otoczenia.
Cena: 550 000 zł
Oferta godna polecenia!
Zapraszam do kontaktu.
Konrad Topolski
tel. 533 533 072
k.topolski@wgn.pl
KUPUJ BEZPIECZNIE - KUPUJ ZA POŚREDNICTWEM LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA! - nr licencji zawodowej 18950.
Wysyłając do nas zapytanie akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisane w tym dokumencie oraz:
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie, na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN NIERUCHOMOŚCI w Olecku reprezentowane przez KS Broker Sp. z o.o. z siedzibą w (19-400) Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32/3.

Oferta nr 2649


Cena: 550 000,00 zł
Dobki

Zadzwoń
+48 533 533 072

Wyślij wiadomość
Akceptuję politykę prywatności WGN Olecko


Wyślij

Działaj z BIURAMI NASZEJ SIECI - z nami skuteczniej!
Wiarygodna firma to bezpieczna transakcja.