Biuro WGN Olecko, ul. Armii Krajowej 32    


mieszkanie | Imionki

Powierzchnia 51.80 m2
Cena jednostkowa 1641.00 zł/m2
Typ mieszkanie
Pokoje 2
Okna brak infor
Ogrzewanie piece
Piętro 1
Garaż brak
Prąd TAK
Woda TAK
Kanalizacja TAK
Garaż brak
Stan do remontu
Rok budowy 1985
Ilość kondygnacji 2
Lokalizacja Imionki
Imionki, gmina Olecko, na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51.8 m2,
Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 51.8 m2, położone na pierwszym piętrze czteromieszkaniowego bloku w Imionkach.
Mieszkanie składa się z przedpokoju, obszernej kuchni, dwóch pokoi, łazienki i małego pomieszczenia, które z powodzeniem można połączyć z łazienką by była ona bardziej wygodna i funkcjonalna. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku. Możliwość indywidualnej aranżacji/remontu stanowi dodatkowy atut z uwagi atrakcyjną cenę nieruchomości.
Oferta obejmuje również cztery działki gruntu o łącznej powierzchni 326 m2 w bezpośredniej okolicy budynku. Stanowią one: ogródek przy budynku, działkę zabudowaną pomieszczeniem gospodarczym, które można zaadaptować na garaż oraz działkę do zagospodarowania na funkcję rekreacyjną.
Chętnie odpowiem na wszelkie pytania dotyczące nieruchomości lub finansowania.
Cena: 85.000 zł
Zapraszam do kontaktu
Konrad Topolski
tel. 533 533 072
k.topolski@wgn.pl
WGN Nieruchomości Olecko
Armii Krajowej 32
KUPUJ BEZPIECZNIE - KUPUJ ZA POŚREDNICTWEM LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA! - nr licencji zawodowej 18950.
WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej.
Wysyłając do nas zapytanie akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisane w tym dokumencie oraz:
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie, na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN NIERUCHOMOŚCI w Olecku reprezentowane przez KS Broker Sp. z o.o. z siedzibą w (19-400) Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32/3.

Oferta nr 2633


Cena: 85 000,00 zł
Cena za metr: 1 641,00 zł

Zadzwoń
+48 533 533 072

Wyślij wiadomość
Akceptuję politykę prywatności WGN Olecko


Wyślij

Działaj z BIURAMI NASZEJ SIECI - z nami skuteczniej!
Wiarygodna firma to bezpieczna transakcja.