Biuro WGN Olecko, ul. Armii Krajowej 32    


Grunt rolny | Niedźwiedzkie

Pow. działki 75700 m2
Cena jednostkowa 4.00 zł/m2
Typ rolny
Lokalizacja Niedźwiedzkie
Niedźwiedzkie, gmina Wieliczki, na sprzedaż nieruchomość rolna składająca się z trzech działek 143, 144 i 145 o łącznej powierzchni 7,57 ha;
Działki znajdują się w połowie drogi między miejscowościami Niedźwiedzkie i Wilkasy, dojazd bezpośrednio drogą asfaltową,
Nieruchomość obejmuje następujące klasoużytki:
RV - 1,46 ha
ŁV - 5,59 ha
N - 0,25 ha
W - 0,27
Cena - 305.000 zł
W razie wszelkich pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Konrad Topolski
tel. 533 533 072
k.topolski@wgn.pl
WGN Nieruchomości Olecko ul. Armii Krajowej 32 KUPUJ BEZPIECZNIE - KUPUJ ZA POŚREDNICTWEM LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA! - nr licencji zawodowej 18950.
WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej.
Wysyłając do nas zapytanie akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisaną w tym dokumencie oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN NIERUCHOMOŚCI w Olecku reprezentowane przez KS Broker Sp. z o.o. z siedzibą w (19-400) Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32/3.

Oferta nr 2558


Cena: 305 000,00 zł
Cena za metr: 4,00 zł

Zadzwoń
+48 533 533 072

Wyślij wiadomość
Akceptuję politykę prywatności WGN Olecko


Wyślij

Działaj z BIURAMI NASZEJ SIECI - z nami skuteczniej!
Wiarygodna firma to bezpieczna transakcja.