Biuro WGN Olecko, ul. Armii Krajowej 32    


Grunt budowlany | Olszewo

Pow. działki 4918 m2
Cena jednostkowa 108.00 zł/m2
Typ budowlany
Prąd TAK
Woda TAK
Lokalizacja Olszewo
Olszewo, gmina Olecko, na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4918 m2 z linią brzegową jeziora Gordejskiego, położona w sercu Mazur Garbatych.
Proponujemy Państwu, dużą działkę z wydanymi warunkami zabudowy z własną linią brzegową jeziora. Idealne miejsce na budowę domu całorocznego lub letniskowego, położonego z dala od zgiełku miasta. Własny dostęp do jeziora z pewnością jest ogromnym atutem tej działki i otwiera szeroki wachlarz możliwości w zagospodarowaniu i korzystaniu z tej nieruchomości.
Dla działki wydano warunki zabudowy domem jednorodzinnym o szerokości elewacji frontowej do 16m, budynkiem gospodarczym o wymiarach około 10x10 oraz pomostu drewnianego o długości maksymalnie 50 m w kształcie litery T.
Nieruchomość o wymiarach 250 x 24 m. W asfaltowej drodze powiatowej biegnie wodociąg gminny oraz linia energetyczna.
Olszewo to spokojna, mazurska miejscowość położona nad jeziorami Gordejskim, Bocznym oraz Olszewskim, zaledwie 8 km od miasta Olecko.
Oferta warta polecenia dla osób szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku lub szukających inwestycji w grunty na Mazurach.
Cena 530.000 zł
Na wszystkie Państwa pytania dotyczące prezentowanej nieruchomości chętnie odpowiem.
Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Katarzyna Skowrońska
tel. 506 123 200
skowronska@wgn.pl
WGN Nieruchomości
Olecko ul. Armii Krajowej 32
KUPUJ BEZPIECZNIE - KUPUJ ZA POŚREDNICTWEM LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA! - nr licencji zawodowej 18950. WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie

Oferta nr 2552


Cena: 530 000,00 zł
Cena za metr: 108,00 zł

Zadzwoń
+48 506 123 200

Wyślij wiadomość
Akceptuję politykę prywatności WGN Olecko


Wyślij

Działaj z BIURAMI NASZEJ SIECI - z nami skuteczniej!
Wiarygodna firma to bezpieczna transakcja.