Biuro WGN Olecko, ul. Armii Krajowej 32    


Grunt rekreacja | Wieliczki

Pow. działki 3054 m2
Cena jednostkowa 106.00 zł/m2
Typ rekreacja
Lokalizacja Wieliczki
Wieliczki, ul. Jeziorna, gmina Wieliczki, na sprzedaż działka rekreacyjna na Mazurach z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Olecko Małe o powierzchni 3054 m2, położona zaledwie 50 m od plaży gminnej z bogatym zapleczem rekreacyjnym
Proponujemy Państwu, dużą, zagospodarowaną, porośniętą drzewami działkę rekreacyjną, idealną do tego, by odpocząć od zgiełku miasta. Nieruchomość jest ogrodzona i od dobrze utrzymanej plaży gminnej dzieli ją jedynie 50 m.
Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, w którym oznaczona została symbolem US, o podstawowym przeznaczeniu rekreacyjno-sportowym. Dla terenu oznaczonego symbolem US przewidziano możliwość ustawienia przyczep kempingowych.
Wieliczki to spokojna, mazurska miejscowość gminna położona nad brzegiem jeziora Olecko Małe, zaledwie 6 km od miasta powiatowego Olecko. Jezioro Olecko Małe ma powierzchnię 223 ha. Przez jezioro przepływa rzeka Lega, a w jego południowej części znajdują się dwie niewielkie, malownicze wyspy.
Oferta warta polecenia dla osób szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku w bezpośredniej bliskości wód mazurskiego jeziora.
Cena 325.000 zł
Na wszystkie Państwa pytania dotyczące prezentowanej nieruchomości chętnie odpowiem.
Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Konrad Topolski
tel. 533 533 072
k.topolski@wgn.pl
WGN Nieruchomości Olecko ul. Armii Krajowej 32 KUPUJ BEZPIECZNIE - KUPUJ ZA POŚREDNICTWEM LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA! - nr licencji zawodowej 18950.
WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej.
Wysyłając do nas zapytanie akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisaną w tym dokumencie oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN NIERUCHOMOŚCI w Olecku reprezentowane przez KS Broker Sp. z o.o. z siedzibą w (19-400) Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32/3.

Oferta nr 2551


Cena: 325 000,00 zł
Cena za metr: 106,00 zł

Zadzwoń
+48 533 533 072

Wyślij wiadomość
Akceptuję politykę prywatności WGN Olecko


Wyślij

Działaj z BIURAMI NASZEJ SIECI - z nami skuteczniej!
Wiarygodna firma to bezpieczna transakcja.