Biuro WGN Olecko, ul. Armii Krajowej 32    


Grunt budowlany | Macharce

Pow. działki 3465 m2
Cena jednostkowa 48.00 zł/m2
Typ budowlany
Prąd TAK
Woda TAK
Lokalizacja Macharce
Macharce, gmina Płaska w powiecie Augustowskim, na sprzedaż działka leśno - budowlana o powierzchni 3465 m2 lub 3588 m2 zlokalizowana w Puszczy Augustowskiej, w okolicy jeziora Serwy;
Atrakcyjna nieruchomość, dająca możliwość zabudowy na terenie lasu, w bezpośredniej bliskości przyrody. Gratka dla osób szukających ciszy i spokoju w puszczańskiej kniei.
Teren działek oznaczony jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem MNL - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej na terenach leśnych. Plan zagospodarowania przewiduje możliwość zabudowania do 20% terenu nieruchomości. Pozostała część działki musi pozostać czynna biologicznie.
Główne założenia MPZP dotyczące nowych budynków:
Forma budynków winna być kształtowana w nawiązaniu do architektury regionalnej
Zaleca się wyeksponowanie elementów konstrukcyjnych nawiązujących do tradycyjnych rozwiązań lokalnych dla budynków wiejskich typowych dla Równiny Augustowskiej
Wysokości zabudowy dla budynków mieszkalnych w zabudowie mieszkaniowej do 10 m - dwie kondygnacje (druga kondygnacja może być realizowana jako poddasze użytkowe), budynki gospodarcze i garażowe do 8 m - jedna kondygnacja,
podpiwniczenie w zależności od potrzeb
dachy dla wszystkich form zabudowy symetryczne dwuspadowe lub wielospadowe o nachyleniu połaci dachowej pod kątem 37 - 50 st.
Oferowana nieruchomość posiada bardzo dobrą lokalizację pod względem komunikacyjnym. Położona jest zaledwie 1 km od drogi krajowej nr 16. Oddalona jest o 22 km od Augustowa, 23 km od Sejn oraz 6 km od miejscowości gminnej jaką jest Płaska.
W drodze przebiega linia energetyczna - podłączenie na warunkach zakładu energetycznego. Istnieje również możliwość podłączenia sieci wodociągowej.
Macharce to spokojna wieś położona w bezpośrednim sąsiedztwie miejscowości Serwy, Mołowiste i Sucha Rzeczka. Walory okolic Kanału Augustowskiego oraz Puszczy Augustowskiej są powszechnie znane, postaramy się je jednak nieco przybliżyć. Kanał Augustowski, łączący zlewnię Wisły i Niemna to zabytek inżynierii wodnej wybudowany w pierwszej połowie XIX w. Droga wodna o długości 101 km (82 km w granicach Polski) to zabytek historii i unikatowa atrakcja turystyczna regionu. Kanał zasilany jest wodami Netty, Czarnej Hańczy oraz wodami jeziora Serwy, od którego oferowaną nieruchomość dzieli jedynie 600 m. Przez teren Puszczy Augustowskiej przebiega wiele szlaków rowerowych i pieszych, łączacych lub prowadzących do położonych w obrębie kompleksu zabytków takich jak np. zespół poklasztorny na Wigrach.
Nieruchomość idealna dla osób chcących odpoczywać w przyjaznym mikroklimacie, wśród lasów i jezior Puszczy Augustowskiej, do zamieszkania całorocznego lub jako letnia baza wypadowa. Nieruchomość o niespotykanym klimacie i przeznaczeniu. Serdecznie polecamy.
Cena: 165.000 zł (48 zł/m2)
W razie wszelkich pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Konrad Topolski
tel. 533 533 072
k.topolski@wgn.pl
WGN Nieruchomości Olecko ul. Armii Krajowej 32 KUPUJ BEZPIECZNIE - KUPUJ ZA POŚREDNICTWEM LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA! - nr licencji zawodowej 18950.
WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej.
Wysyłając do nas zapytanie akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisaną w tym dokumencie oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN NIERUCHOMOŚCI w Olecku reprezentowane przez KS Broker Sp. z o.o. z siedzibą w (19-400) Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32/3.

Oferta nr 2549


Cena: 165 000,00 zł
Cena za metr: 48,00 zł

Zadzwoń
+48 533 533 072

Wyślij wiadomość
Akceptuję politykę prywatności WGN Olecko


Wyślij

Działaj z BIURAMI NASZEJ SIECI - z nami skuteczniej!
Wiarygodna firma to bezpieczna transakcja.