Biuro WGN Olecko, ul. Armii Krajowej 32    


mieszkanie | Olecko, Młynowa

Powierzchnia 54.30 m2
Cena jednostkowa 3315.00 zł/m2
Typ mieszkanie
Pokoje 3
Opłaty 350 zł
Okna plastikowe
Ogrzewanie piece
Piętro 1
Garaż brak
Prąd TAK
Woda TAK
Gaz TAK
Kanalizacja TAK
Garaż brak
Stan do remontu
Ilość kondygnacji 3
Lokalizacja Olecko, Młynowa
Olecko, ulica Młynowa, na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,3 m2 położone na 1 piętrze budynku wielorodzinnego.
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego położonego w Olecka. Lokal położony jest na pierwszym piętrze i przynależy do niego piwnica. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, spiżarni i przedpokoju.
Budynek częściowo docieplony, klatki schodowe po remoncie. Mieszkanie ciepłe i słoneczne.
Ogrzewanie mieszkania piecami kaflowymi. W mieszkaniu podłączony jest gaz więc bez problemu można wykonać centralne ogrzewanie gazowe.
Lokal stanowi odrębną własność i posiada odrębną księgę wieczystą.
Mieszkanie przynależy do wspólnoty mieszkaniowej.
Czynsz miesięczny - około 350 zł
Okazyjna cena: 180.000 zł - 3396 zł/m2
Na wszystkie Państwa pytania dotyczące prezentowanej nieruchomości chętnie odpowiem.Proszę o kontakt Katarzyna Skowrońska
tel. 506 123 200
skowronska@wgn.pl
WGN Nieruchomości Olecko
Armii Krajowej 32
KUPUJ BEZPIECZNIE - KUPUJ ZA POŚREDNICTWEM LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA! - nr licencji zawodowej 18950.
WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej.
Wysyłając do nas zapytanie akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisane w tym dokumencie oraz:
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie, na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN NIERUCHOMOŚCI w Olecku reprezentowane przez KS Broker Sp. z o.o. z siedzibą w (19-400) Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32/3.

Oferta nr 2546


Cena: 180 000,00 zł
Cena za metr: 3 315,00 zł

Zadzwoń
+48 506 123 200

Wyślij wiadomość
Akceptuję politykę prywatności WGN Olecko


Wyślij

Działaj z BIURAMI NASZEJ SIECI - z nami skuteczniej!
Wiarygodna firma to bezpieczna transakcja.