Biuro WGN Olecko, ul. Armii Krajowej 32    


Grunt budowlany | Sokółki

Pow. działki 13561 m2
Cena jednostkowa 11.00 zł/m2
Typ budowlany
Prąd TAK
Woda TAK
Lokalizacja Sokółki
Sokółki, gmina Kowale Oleckie, działka rolna nr 79/4 o powierzchni 1,35 ha; Sprzedawana nieruchomość znajduje się w zwartej zabudowie, w centrum wsi z dojazdem drogą asfaltową, w bezpośredniej bliskości szkoły, kaplicy i sklepu z agencją pocztową. We wsi znajdują się także m.in boisko Orlik oraz przystanek autobusowy.
Lokalizacja umożliwia uzyskanie warunków zabudowy. Napowietrzna linia energetyczna przechodząca przez działkę ma być przebudowana, co w połączeniu z bezpośrednią bliskością wodociągu stwarza warunki do uzbrojenia działki w wymienione media.
Wieś Sokółki położona jest na terenie Mazur Garbatych, urokliwego zakątka Krainy Tysiąca Jezior, który oprócz zbiorników wodnych ubogacony jest licznymi wzgórzami morenowymi. Miejscowość znajduje się w bezpośredniej bliskości Puszczy Boreckiej oraz jej kompleksu pięciu jezior, od którego dzieli nieruchomość podobna odległość jak do miejscowości gminnej czyli około 8 km. Najbliższe jezioro położone jest w odległości 4 km w Zawadach Oleckich. Olecko odległe jest o 18 km, a uzdrowiskowa Gołdap z jej tężniami to kwestia pokonania 26 km.
Podsumowanie:
- dojazd drogą asfaltową,
- prąd - możliwość podłączenia,
- wodociąg w drodze,
- możliwość uzyskania warunków zabudowy,
W razie wszelkich pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Konrad Topolski
tel. 533 533 072
k.topolski@wgn.pl
WGN Nieruchomości Olecko ul. Armii Krajowej 32 KUPUJ BEZPIECZNIE - KUPUJ ZA POŚREDNICTWEM LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA! - nr licencji zawodowej 18950.
WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej.
Wysyłając do nas zapytanie akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisaną w tym dokumencie oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN NIERUCHOMOŚCI w Olecku reprezentowane przez KS Broker Sp. z o.o. z siedzibą w (19-400) Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32/3.

Oferta nr 2544


Cena: 150 000,00 zł
Cena za metr: 11,00 zł

Zadzwoń
+48 533 533 072

Wyślij wiadomość
Akceptuję politykę prywatności WGN Olecko


Wyślij

Działaj z BIURAMI NASZEJ SIECI - z nami skuteczniej!
Wiarygodna firma to bezpieczna transakcja.