Biuro WGN Olecko, ul. Armii Krajowej 32    


Grunt rolny | Tuchlin, Orzysz, Suchy Róg

Pow. działki 3000 m2
Cena jednostkowa 70.00 zł/m2
Typ rolny
Prąd TAK
Lokalizacja Tuchlin, Orzysz, Suchy Róg
Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działek położonych w sercu Mazur - Krainie Tysiąca Jezior w miejscowości Tuchlin położonej nad jeziorem Tuchlin nieopodal jeziora Śniardwy.
Prezentujemy działki z udziałem w prywatnej plaży nad jeziorem Tuchlin (wspólna plaża dla pięciu działek). Działki oznaczone na mapie numerami od 6 do 10.
W odległości około 1 km znajduje się gminna plaża nad jeziorem Śniardwy w Suchym Rogu.
Prezentowane działki o powierzchniach po 3000 m2 każda stanowią idealną lokatę kapitału w niepowtarzalne i coraz mniej dostępne grunty nad jeziorami.
Teren kompleksu równomiernie wznosi się ku górze dzięki czemu z praktycznie każdej działki rozciąga się piękny widok na jezioro.
Dla działek istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy.
Najbliższe miasta - Orzysz (17 km), Mikołajki (17 km), Pisz (35 km), Giżycko (44 km)
Odległość do Warszawy - 240 km, do Gdańska - 290 km
Cena: 210.000 zł (70 zł/m2)
Działki o nr od 14 = 50 zł / m2
Istnieje możliwość wykonania przyłącza elektrycznego, ewentualnie wykonanie studni głębinowej i przydomowej oczyszczalni ścieków.
Szczegółowych informacji udzielimy telefonicznie lub mailowo.
Konrad Topolski
tel. 534 535 800
k.topolski@wgn.pl
WGN Nieruchomości Olecko
Armii Krajowej 32
KUPUJ BEZPIECZNIE - KUPUJ ZA POŚREDNICTWEM LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA! - nr licencji zawodowej 18950.
WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.
Wysyłając do nas zapytanie akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisane w tym dokumencie oraz:
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie, na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN NIERUCHOMOŚCI w Olecku reprezentowane przez KS Broker Sp. z o.o. z siedzibą w (19-400) Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32/3.

Oferta nr 2510


Cena: 210 000,00 zł
Cena za metr: 70,00 zł

Zadzwoń
+48 506 123 200

Wyślij wiadomość
Akceptuję politykę prywatności WGN Olecko


Wyślij

Działaj z BIURAMI NASZEJ SIECI - z nami skuteczniej!
Wiarygodna firma to bezpieczna transakcja.