Biuro WGN Olecko, ul. Armii Krajowej 32    


Obiekt | dom | Mazury

Powierzchnia 162.00 m2
Pow. działki 327 m2
Cena jednostkowa 1043.00 zł/m2
Typ dom
Pokoje 3
Okna plastikowe
Prąd TAK
Woda TAK
Stan do dokończenia
Ilość kondygnacji 3
Lokalizacja Mazury
Mazury, gmina Świętajno, na sprzedaż budynek o powierzchni około 260 m2,w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na działce o powierzchni 327m2;
Prezentujemy Państwu, budynek mieszkalno-gospodarczy (częściowe przekształcenie z gospodarczego na mieszkalny nastąpiło w 2015 roku), parterowy z poddaszem użytkowym, murowany, podpiwniczony, kryty dachem wielospadowym o konstrukcji drewnianej.
Dla nieruchomości sporządzono projekt zmiany sposobu użytkowania. Zakłada on przekształcenie budynku gospodarczego, na dwa lokale mieszkalne na parterze o powierzchni- 72,84 m2(został zrealizowany) oraz o powierzchni 54,74 m2 -do realizacji.
Na poddaszu budynku znajdziemy przestrzeń do aranżacji ok 140 m2, gdzie doprowadzone zostało przyłącze wody i kanalizacji .Na całej powierzchni poddasza na podłogach deski.
Budynek przyłączony do sieci energetycznej, wodociągu oraz szamba.
Nieruchomość znajduje się w cichej, mazurskiej wsi otoczonej lasami i jeziorami.
W miejscowości Mazury znajduje się szkoła podstawowa. Najbliższy sklep w odległości 4 kilometrów.
Nieruchomość położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie oleckim, gmina Świętajno, na skraju Puszczy Boreckiej, będącej ostoją żubrów i niespotykanej przyrody.
Wieś Mazury położona jest w odległości ok 5 km od turystycznej miejscowości Borki, gdzie znajdują się dwa jeziora Litygajno oraz Łaźno.
Propozycja dla inwestorów szukających obiektów pod wynajem turystom lub osób, które chcą zamieszkać w zaciszu przyrody;
Na wszystkie Państwa pytania dotyczące prezentowanej nieruchomości chętnie odpowiem.
Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Marta Muszyńska
tel. 533 533 072
m.muszynska@wgn.pl
WGN Nieruchomości
Olecko ul. Armii Krajowej 32
KUPUJ BEZPIECZNIE - KUPUJ ZA POŚREDNICTWEM LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA! - nr licencji zawodowej 18950. WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości.

Oferta nr 2509


Cena: 169 000,00 zł
Mazury

Zadzwoń
+48 506 123 200

Wyślij wiadomość
Akceptuję politykę prywatności WGN Olecko


Wyślij

Działaj z BIURAMI NASZEJ SIECI - z nami skuteczniej!
Wiarygodna firma to bezpieczna transakcja.