Biuro WGN Olecko, ul. Armii Krajowej 32    


Grunt rolny | Stare Motule

Pow. działki 11855 m2
Cena jednostkowa 7.00 zł/m2
Typ rolny
Lokalizacja Stare Motule
Stare Motule, gmina Filipów, działka rolna o powierzchni 1.185ha
Prezentujemy Państwu, dużą działkę, z możliwością podziału oraz
uzyskania warunków zabudowy, położoną w gminie Filipów, pojezierzu suwalskim. Przez teren gminy przepływa rzeka Rospuda, stanowiąca atrakcyjny szlak turystyki kajakowej.
Możliwość przyłączenia nieruchomości do prądu oraz wodociągu gminnego;
Odległość od Suwałk-20 km, Filipowa- 6km, Mieruniszek -8km, Olecka- 20 km;
Gmina Filipów położona jest w powiecie suwalskim, województwie podlaskim. Główną funkcją gminy jest rolnictwo. Funkcja uzupełniająca to rekreacja koncentrująca się wzdłuż szlaku turystycznego rzeki Rospudy.
Szanując dobre obyczaje oraz prywatność właścicieli nieruchomości prosimy o kontakt wyłącznie przez nasze biuro.
Oferta warta polecenia, dla osób szukających ciszy i przestrzeni oraz osób zajmujących się zawodowo rolnictwem.
Na wszystkie Państwa pytania dotyczące prezentowanej nieruchomości oraz możliwości kredytowania/oferta 23 banków/ chętnie odpowiem.
Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Marta Muszyńska
tel. 533 533 072
m.muszynska@wgn.pl
WGN Nieruchomości Olecko ul. Armii Krajowej 32 KUPUJ BEZPIECZNIE - KUPUJ ZA POŚREDNICTWEM LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA! - nr licencji zawodowej 18950. WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej. Wysyłając do nas zapytanie akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisane w tym dokumencie oraz: Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie, na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN NIERUCHOMOŚCI w Olecku reprezentowane przez KS Broker Sp. z o.o. z siedzibą w (19-400) Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32/3.

Oferta nr 2505


Cena: 79 000,00 zł
Cena za metr: 7,00 zł

Zadzwoń
+48 533 533 072

Wyślij wiadomość
Akceptuję politykę prywatności WGN Olecko


Wyślij

Działaj z BIURAMI NASZEJ SIECI - z nami skuteczniej!
Wiarygodna firma to bezpieczna transakcja.