Biuro WGN Olecko, ul. Armii Krajowej 32    


Grunt budowlany | Gordejki

Pow. działki 36000 m2
Cena jednostkowa 3.00 zł/m2
Typ budowlany
Prąd TAK
Woda TAK
Kanalizacja TAK
Lokalizacja Gordejki
Gordejki, gmina Olecko, na sprzedaż nieruchomość rolno-budowlana o powierzchni 3,6000 ha z widokiem na Jezioro Dobskie.
Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość składającą się z dwóch działek rolnych o powierzchni 3,6 ha położonymi w mazurskiej wsi Gordejki nad jeziorem Dobskim. Nieruchomość położona zaledwie 150 m od jeziora Dobskiego z pięknym widokiem.
Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem natereny użytków rolnych (RP) z możliwością kształtowania zabudowy siedliskowej a także tereny łąk i pastwisk (RZ).
Media: wododciąg, kanalizacja, prąd, linia telekomunikacyjna - w drodze gminej, do podłączenia.
Dojazd: drogą utwardzoną żwirową oraz gruntową
Odległość od Olecka - 7 km.
Gordejki to niewielka, cicha wieś położona w odległości około 7 km od miasta powiatowego Olecko. Idealna propozycja dla osób szukających wypoczynku nad jeziorem w doskonałej cenie.
Założenia miejscowego planu zagospodarowania co do kształtowania zabudowy jednorodzinnej oraz siedliskowej:
1) wysokość zabudowy do 2 kondygnacji w tym poddasze użytkowe, wysokość przyziemna do 3,00m. w świetle konstrukcji,
2) poziom parteru max. 90 cm ponad poziom przyległego poziomu,
3) dach dwuspadowy, równopołaciowy o nachyleniu 35-45 stopni,
4) dopuszcza się mniejsze nachylenie połaci dachowych powyżej 27 stopni w przypadku realizacji budynków parterowych bez poddaszu użytkowego,
5) kształt bryły budynku horyzontalny dostosowany do lokalnych tradycji,
6) rzut poziomy prostokątny z dopuszczeniem ryzalitów, ganków, werand itp. usytuowany dłuższą elewacją do ulicy.
Miasto powiatowe Olecko oddalonego od nieruchomości o zaledwie 7km.
Istnieje możliwość dokupienia nieruchomości sąsiednich - oznaczonych na rzucie, położonych bezpośrednio przy drodze gminnej.
Cena: 160.000 zł
Na wszystkie Państwa pytania dotyczące prezentowanej nieruchomości chętnie odpowiem. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Katarzyna Skowrońska
tel. 506 123 200
skowronska@wgn.pl
KUPUJ BEZPIECZNIE - KUPUJ ZA POŚREDNICTWEM LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA! - nr licencji zawodowej 18950.
WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej.
Wysyłając do nas zapytanie akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisane w tym dokumencie oraz:
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie, na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN NIERUCHOMOŚCI w Olecku reprezentowane przez KS Broker Sp. z o.o. z siedzibą w (19-400) Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32/3.

Oferta nr 2341


Cena: 110 000,00 zł
Cena za metr: 3,00 zł

Zadzwoń
+48 87 520 26 12

Wyślij wiadomość
Akceptuję politykę prywatności WGN Olecko


Wyślij

Działaj z BIURAMI NASZEJ SIECI - z nami skuteczniej!
Wiarygodna firma to bezpieczna transakcja.