Biuro WGN Olecko, ul. Armii Krajowej 32    


Grunt budowlany | Staświny

Pow. działki 4200 m2
Cena jednostkowa 18.00 zł/m2
Typ budowlany
Prąd TAK
Woda TAK
Lokalizacja Staświny
Staświny,
gmina Miłki, na sprzedaż nieruchomość rolna w powiecie giżyckim do przekształcenia na budowlaną o powierzchni 4200 m2, zabudowana budynkiem
mieszkalnym, o powierzchni 97m2,do generalnego remontu.
Nieruchomość położona w malowniczej mazurskiej wsi przez która przepływa rzeka Staświnka,w okolicy jeziora Wojnowo.Staświny to wyjątkowe miejsce z klimatem, z daleka od miejskiego zgiełku, wszechobecną ciszą i spokojem.
W odległości ok. 800 m na południowy zachód od wsi położone jest grodzisko zwane Świętą Górą. Usytuowane jest ono pomiędzy wysokim brzegiem jeziora Wojnowo i wąwozem wyżłobionym przez rzeczkę Staświnę.
Na wszystkie Państwa pytania dotyczące prezentowanej nieruchomości chętnie odpowiem.Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Marta Muszyńska tel. 533 533 072
m.muszynska@wgn.pl
WGN Nieruchomości Olecko
Armii Krajowej 32
KUPUJ BEZPIECZNIE - KUPUJ ZA POŚREDNICTWEM LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA! - nr licencji zawodowej 18950.
WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestopięcioletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej.
Wysyłając do nas zapytanie akceptujesz politykę prywatności o ochronie danych osobowych (RODO) opisane w tym dokumencie oraz:
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w zapytaniu/serwisie, na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez WGN Nieruchomości w Olecku, na używanie przez WGN Nieruchomości w Olecku w kontaktach z Tobą, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług oferowanych przez WGN NIERUCHOMOŚCI w Olecku reprezentowane przez KS Broker Sp. z o.o. z siedzibą w (19-400) Olecku, przy ul. Armii Krajowej 32/3.

Oferta nr 2338


Cena: 75 000,00 zł
Cena za metr: 18,00 zł

Zadzwoń
+48

Wyślij wiadomość
Akceptuję politykę prywatności WGN Olecko


Wyślij

Działaj z BIURAMI NASZEJ SIECI - z nami skuteczniej!
Wiarygodna firma to bezpieczna transakcja.